KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Úvaly.
Koupaliště Úvaly se nachází v krásném prostředí s dostatkem zeleně. Pro děti je vyhrazeno brouzdaliště
Koupaliště Úvaly. 
Autor / zdroj foto: Koupaliště Úvaly

Koupaliště Úvaly / Úvaly

Koupaliště Úvaly se nachází v krásném prostředí s dostatkem zeleně. Disponuje velkým bazénem o rozměrech 50 x 26 metrů. Část je vyhrazena pro kondiční plavání, dostatek místa je tady i pro relaxování a dovádění ve vodě. Dětem je určeno brouzdaliště v jednom z rohů bazénu.

K opalování a odpočinku slouží dostatek travnaté plochy. Ke koupališti neodmyslitelně patří možnost se občerstvit, v Úvalech najdete bohatou nabídku jídel, nápojů a specialit. Několik stánku s venkovním sezením pod slunečníkem (bez obsluhy) nabízí mnoho možností, jak se občerstvit. 

Pro motorizované návštěvníky je určena velká plocha u Jirenské silnice, kde je parkování zdarma a z parkoviště je to ke koupališti 5 minut chůze. Pozor, tento přístup není v úseku zhruba 50 metrů zcela bezproblémový pro rodiny s kočárky (asistence dvou dospělých nutná - schází se po schodech a z kopce).

Hlavní přístupová trasa ulicí Mánesova je určena pro chodce a cyklisty, parkování na loukách a podél ulice není možné.

Podél koupaliště je připravena cyklostezka propojující areál koupaliště jak směrem do Hodova a na sever města, tak i do centra Úval. Odložit kola je možné u stojanů u vchodu do koupaliště.

Koupaliště je přístupné i pro kočárky, pokud se maminky (nebo tatínci) vydají s kočárkem a nebudou mít k ruce druhou dospělou osobu, mohou to z parkoviště obejít.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Úvaly.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.