SPORT / Fotbal

Popis:
Autor / zdroj: fksokolov.cz
24.8.2016

Sokolov v poháru končí, v Zápech prohrál 1:2

BRANDÝS NAD LABEM / SOKOLOV

Ve středečním podvečeru sehráli baníkovci utkání 2. kola MOL Cupu. Svěřenci trenéra Dreiseitla se představili v Zápech, kde se utkali s místním třetiligovým týmem. Utkání lépe zvládli domácí hráči, kteří porazili Baník 2:1.

Trenér Sokolova Jiří Dreiseitl poslal na hřiště v Zápech sestavu se dvěma útočníky, domácí obranu mělo zaměstnávat především duo Přeučil-Dvořák II. Jenže v prvním poločase nebyli hostující hráči pro defenzivu Záp příliš nebezpeční. Naopak po necelé půlhodině hry dostali domácí výhodu pokutového kopu. Jeho exekuce se zhostil Michal Pávek a penaltu proměnil. Zápy tak i přes vyrovnaný obraz hry vedly 1:0. Stejným výsledkem i skončil první poločas.

A vstup do poločasu druhého vyšel lépe domácím. V 56. minutě se totiž trefil mladý útočník Petr Putz, který po akci založené vhazováním zvýšil na 2:0 pro Zápy. S nepříznivým skóre se baníkovci snažili co nejrychleji něco udělat a s přibývajícími minutami přebírali iniciativu. Snížení dokázal až v 81. minutě zařídit střídající útočník Lukáš Provod, který se trefil devět minut před koncem hrací doby a Baník tak snížil na 2:1. V samotném závěru utkání si Baník vytvořil tlak a zamknul domácí na jejich polovině. S převahy však baníkovci vyrovnání nevytěžili.

SK Zápy - FK Baník Sokolov 2:1 (1:0)

Branky: 27. Pávek (PK), 56. Putz - 81. Provod
Rozhodčí: Franěk - Kříž, Melichar
ŽK: 13. Novák, 71. Jelínek M. , 85. Kalaš, 91. Straka - 75. Machek, 82. Ševčík
Diváci: 150

SK Zápy: Straka – Hron, Pavlík (C), Petrů, Novák, Jelínek J., Pávek, Svoboda, Jíra (81. Kalaš), Putz (69. Jelínek M.), Matějka (88. Hejný)

FK Baník Sokolov: Belaň - Strada, Ševčík, Vondráček (K), Mejdr (58. Provod) - Sadílek (63. Boček), Machek, Medveděv (46. Blažek) - Glaser - Dvořák II., Přeučil

Autor / zdroj: fksokolov.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Změny na autobusových linkách v Praze i ve Středočeském kraji

Od 1., resp. 6. ledna 2020 dochází k několika trvalým změnám na autobusových linkách PID v Praze i ve Středočeském kraji.

Kdo se stane nejoblíbenějším fyzikářem a získá titul ČEZ Ámos?

Do již 27. ročníku soutěže Zlatý Ámos mohou školáci přihlašovat své oblíbené učitele ještě do konce letošního kalendářního roku. Platí to i v případě

Vánoční Obchůdky s Albertem pomohou dětem z dětských domovů v Praze a ve Středočeském kraji

Již osmým rokem rozzáří vánoční atmosféru v prodejnách Albert děti z dětských domovů a jejich Obchůdky. Děti připravovaly v posledních týdnech vánoční

DNES SE STALO

VĚDA A TECHNIKA19. ledna 1983

byl uveden na trh revoluční osobní počítač Apple Lisa.

HISTORIE20. ledna 1265

se poprvé v historii sešel Anglický parlament. Svolal ho Simon de Montfort Earl z Leicesteru.

PŘÍRODA20. ledna 1969

bylo vyhlášeno chráněné území Pod Veselovem z důvodu výskytu silně ohroženého koniklece lučního českého (Pulsatilla pratensis subsp. bohemica), který je zde relativně hojně zastoupen. Kromě koniklece se zde nachází několik dalších vzácnějších druhů rostlin.

POZVÁNKA OBRAZEM