AKTUÁLNĚ / Společnost
7. 4. 2010 6:03:48
Řidičské průkazy si musí vyměnit 13 procent řidičů

Ilustrační foto.
Foto: Archiv redakce
Sdílet článek

  Facebook
  Twitter
  Google
  Linkuj.cz
  Jagg.cz
  Digg
ČR

Majitelé řidičských průkazů vydaných v období od 1. ledna 1994 do 31. prosince 2000 si je jsou povinni vyměnit do 31. prosince tohoto roku. Výměna se týká asi 13 procent řidičů.

"Nyní je nejvhodnější doba podat žádost o výměnu řidičského průkazu," uvádí ministerstvo na svých stránkách a doporučuje, aby řidiči nenechávali výměnu až na poslední chvíli, tedy na konec tohoto roku.

Podle údajů ministerstva se každý měsíc musí vyměnit asi 80 tisíc řidičských průkazů. "Toto čísla se ale bude postupně navyšovat, protože většina řidičů zatím o výměnu svého průkazu nežádá."

Ministerstvo v únoru registrovalo 867 320 řidičů, kteří si musí vyměnit svůj řidičský průkaz. Zatím jich tak učinilo asi 48 tisíc.

V České republice v současné době platí čtyři typy řidičských průkazů. Během následujících let bude docházet k postupné výměně zbývajících tří typů řidičských průkazů, které jsou ze zákona řidiči povinni si vyměnit do konce roku 2010 a 2013.


Autor / zdroj: Mediafax

REKLAMA
 
Potraviny domů jsou službou, která Vám nabízí velice komfortní nákup z pohodlí domova, vždy se zárukou čerstvých a kvalitních výrobků od předních českých i zahraničních výrobců a to až k Vašim dveřím.
www.potravinydomu.cz

 
Nabízíme projektování, realizaci a architekturu zahrad, údržbu zahrad, realizaci závlahových systémů, sekání trávníků, řez stromů a keřů, postřiky proti chorobám a škůdcům, pokládaní travního koberce, sadové úpravy, arboristické práce, úklid sněhu.
www.zahradnicke-sluzby.eu

 
Navštivte náš nový portál, který přináší nabídky zaměřené výhradně na pobyty, výlety a cestování se slevou 40% a více. Cestujte více – plaťte méně!!!

 
V sortimentu firmy UTC najdete nejen kuchyňské nádobí a domácí potřeby, ale můžeme pro Vás nechat vyrobit i speciální položku přesně podle Vašich představ. Více na www.utc.cz.

 
RIVERSTONE - revoluční bezespárý systém kamenných povrchů pro interiér i exteriér. Jediný originální výrobce bezespárých kamenných povrchů tzv. kamenný koberec. RIVERSTONE systémy, jsou vhodné pro všechny povrchy, kde vyžadujeme čistý, estetický a bezpečný povrch - interiérové podlahy a stěny, bazény, terasy, balkóny atd.. Jednoduchá a minimální údržba.

 
V našem e-shopu si jistě vyberete z širokého sortimentu: Elektro • Bílé spotřebiče • Malé spotřebiče • Domácnost • Dům a bydlení • Zahrada • Hobby, dílna a stavba • Hračky, sport a volný čas • Elektronické cigarety. www.vseprovasdomov.cz

 
Výroba a prodej doplňků na plastová okna BEZ VRTÁNÍ ! Sušák prádla, okenní držák truhlíku, držák paraboly SAT a antény wifi, sušák prádla do lodžie, na balkón, do koupelny, balkónový stolek, atd...
www.susaknaokno.cz

 
Zastínění balkónů, zahrad, teras a mnoho dalších využití. Jednoduchá a rychlá instalace. Dlouhá životnost. Odolnost vůči mrazu, větru a UV záření. Žádná údržba. Více informací na www.zeleneploty.cz.

KOMENTÁŘE
 
REGIONÁLNÍ PARTNER
www.entermilovice.cz

www.kompostarna.cz

www.hotel-certousy.cz

www.potravinydomu.cz

www.pmrealstav.cz

 

Copyright © 2003-2009 WWW design a dodavatelé obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese redakce@regiony24.cz.