AKTUÁLNĚ / Společnost
7. 4. 2010 6:03:48
Řidičské průkazy si musí vyměnit 13 procent řidičů

Ilustrační foto.
Foto: Archiv redakce
Sdílet článek

  Facebook
  Twitter
  Google
  Linkuj.cz
  Jagg.cz
  Digg
ČR

Majitelé řidičských průkazů vydaných v období od 1. ledna 1994 do 31. prosince 2000 si je jsou povinni vyměnit do 31. prosince tohoto roku. Výměna se týká asi 13 procent řidičů.

"Nyní je nejvhodnější doba podat žádost o výměnu řidičského průkazu," uvádí ministerstvo na svých stránkách a doporučuje, aby řidiči nenechávali výměnu až na poslední chvíli, tedy na konec tohoto roku.

Podle údajů ministerstva se každý měsíc musí vyměnit asi 80 tisíc řidičských průkazů. "Toto čísla se ale bude postupně navyšovat, protože většina řidičů zatím o výměnu svého průkazu nežádá."

Ministerstvo v únoru registrovalo 867 320 řidičů, kteří si musí vyměnit svůj řidičský průkaz. Zatím jich tak učinilo asi 48 tisíc.

V České republice v současné době platí čtyři typy řidičských průkazů. Během následujících let bude docházet k postupné výměně zbývajících tří typů řidičských průkazů, které jsou ze zákona řidiči povinni si vyměnit do konce roku 2010 a 2013.


Autor / zdroj: Mediafax

REKLAMA
 
Fotografuji běžné i mimořádné události Vašeho rodinného života, ale i sportovní, kulturní i společenské a firemní akce tak, aby se Vám staly hodnotnou připomínkou, ke které se budete rádi vracet.

 
Cítíš se býti obchodníkem? Chceš mít měsíčně tučné výdělky? Jsi nadmíru komunikativní a rád pracuješ s lidmi? Odpovídáš 3x ANO? Ozvi se ještě dnes!

 
RIVERSTONE - revoluční bezespárý systém kamenných povrchů pro interiér i exteriér. Jediný originální výrobce bezespárých kamenných povrchů tzv. kamenný koberec. RIVERSTONE systémy, jsou vhodné pro všechny povrchy, kde vyžadujeme čistý, estetický a bezpečný povrch - interiérové podlahy a stěny, bazény, terasy, balkóny atd.. Jednoduchá a minimální údržba.

 
Realizace zahrad a parků, veřejné i soukromé zeleně, včetně návrhů • konzultační a projektová činnost • pokládka travních předpěstovaných koberců • dodávky rostlinného materiálu • výsadba střešních zahrad a okrasných zídek. Tel.: 606 484 373.
www.zahradnickesluzby-hejna.wbs.cz

 
Penzion Bruk ve Špindlerově Mlýně nabízí pobyty pro rodiny s dětmi. Objevte krásu čisté horské přírody v Národním parku Krkonoše. Těšíme se na Vaši návštěvu! www.bruk.cz

 
Nabízíme nábytek pro interiér i exteriér v neuvěřitelném výběru (více než 8000 položek). Zabýváme se už 15 let výrobou nábytku na míru a tak nábytku dokonale rozumíme. Nabízíme pouze kvalitní nábytek a zákaznický servis na vysoké úrovni.

 
Keramický komínový systém pro všechny druhy paliv. Komíny s CE certifikací a 40ti letou zárukou jsou lehké, mají malé rozměry a jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin. Komíny EFFE DUE jsou vhodné pro montáž svépomocí. www.effedue.cz

 
Mikešova školka se nachází v malebném Ladově kraji, na cestě kocoura Mikeše... a tím to začalo!!! Školička má navodit domácí pohodovou atmosféru, vesnického rázu, uchránit děti před hektičností dnešní doby. Pomůže nám k tomu situace okolí - mezi vesnicemi, za námi les, před námi rybník, samozřejmě za ohraničeným prostorem. www.mikesovaskolka.cz.

KOMENTÁŘE
 
REGIONÁLNÍ PARTNER
www.pmrealstav.cz

www.entermilovice.cz

www.kompostarna.cz

www.hotel-certousy.cz

www.potravinydomu.cz

 

Copyright © 2003-2009 WWW design a dodavatelé obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese redakce@regiony24.cz.